تبلیغات
عاشقان بازی رزیدنت اویل - مطالب آذر 1394

بین مطالب وب سایت جستجو کنید

لطفا کلید F5 رو بزنید

     
Sub Zero
12:17 ق.ظ
سه شنبه 1 دی 1394
Resident Evil - The Umbrella History


معرفی: Introduction

Umbrella یك كمپانی ساختگی  هست كه برای اولین بار در شهر Raccoon بوجود اومده كه توسط شركت capcom برای سری بازی های Resident Evil ساخته و طراحی شده. كمپانی Umbrella در سال 1968 توسط Ozwell E. Spencer و دكتر James Marcus و Edward Ashford در اروپا به هدف Bio-organic weapons و از بین بردن نسل بشریت تاسیس گردید، این سه تن در سال 1960 بعد از تحقیقات زیاد موفق به ساخت ویروس مادر یا Progenitor virus شدن، وقتی كه Ashford در سال 1968 درگذشت Spencer این كمپانی رو در شهر Raccoon دایر كرد و Umbrella تونست ویروس های T و G رو به همراه پروژه Tyrant و Nemesis‌ رو بدست بیاره، بعد از مدتی Spencer به Marcus به دلایل شروع پروژه های دیگه مشكوك شده بود و تصمیم گرفت تا اون رو بركنار كنه و تعامل همكاری رو بین Albert Wesker یكی از محققان این كمپانی و دكتر Wiliam Birkin برقرار كنه، Birkin هم بعد از اختراع T-Virus خیلی زود تونست جای Marcus رو بگیره. 

 


 

شیوع: Outbreak

ده سال بعد با وجود اینكه گمان بر این بود كه Marcus كشته شده بود بوسیله T-Virus به زندگی برگشت و با شیوع T-Virus تو منطقه Arklay تونست انتقام خودش رو از Spence و Umbrella بگیره و موفق شد تمام كاركنان اونجا رو به زامبی تبدیل كنه، هدف بعدی Marcus فرستادن قطار حامل كاركنان Umbrella به جنگل های Raccoon بود كه بعد از اون به عمارت بزرگ سرایت كرد. Wesker كه دو سال قبل از این ماجرا عضو تیم S.T.A.R.S از پلیس شهر Raccoon بود تونست با فریب اعضای تیم و درگیر كردن اونها با این پروژه، Rebecca و Billy رو برای متوقف كردن پروژه Marcus اعزام كنه كه سرانجام Marcus به موجود عظیم جثه ای تبدیل شد و توسط این دو تن نابود شد، بعد از ورود تیم Bravo‌ برای پیدا كردن تیم Alpha پروژه Tyrant توسط Wesker فعال شد، اما در آخر با همت اعضای این تیم یعنی Jill Valentine و Chris Redfield و Barry Burton این پروژه هم با شكست روبرو شد، و سرانجام Wesker توسط پروژه خودش یعنی Tyrant كشته شد. اما این پایان زندگی Wesker نبود، او موفق شد بوسیله ویروسی كه توسط دكتر Birkin ساخته شده بود به زندگی برگرده اما مجبور بود تا چندین ماه بصورت مخفی بوسیله جاسوسش یعنی Ada Wong ناظر همه چیز باشه و بتونه پروژه ناتموم خودش رو به پایان برسونه و آخرین ویروسی كه توسط Birkin ساخته شده بود رو بدست بیاره، Birkin میخواست بوسیله این ویروس Umbrella‌ رو تهدید كنه اما تیم نظامی Umbrella به آزمایشگاه Birkin به قصد دستیابی به ویروس حمله میكنن اما Birkin بعد از تیر خوردن ویروس رو به خودش تزریق میكنه و موفق میشه تیم نظامی رو قبل از فرار به قتل برسونه اما در آخر توسط Claire Redfield و Leon Kennedy نابود میشه.


انحطاط: Decline

بعد از موفقیت Umbrella تو شیوع ویروس در شهر Raccoon دولت آمریكا تصمیم گرفت تا بوسیله بمت اتم این شهر رو منفجر كنه اما شیوع ویروس در شعبه دیگر Umbrella در Shenna Islanf توسط Vincent Goldman شروع بحرانی جدید بود. Ark Thompson از طرف Leon Kennedy برای متوقف سازی این پروژه به Shenna اعزام شد و تونست به كار این شعبه خاتمه بده. در سال 2000 خواهر Chris یعنی Claire Redfield كه یكی از بازمانده های شهر Raccoon بود موفق شد تا به شعبه اروپایی Umbrella در پاریس نفوذ كنه و برادر گمشده خودش رو پیدا كنه، اما او دستگیر میشه و به منطقه نظامی Rockford Island فرستاده میشه، Claire در اونجا با Wesker روبرو میشه، Wesker كه به یك ابر'انسان تبدیل شده بود تصمیم داشت در شروع زندگی جدیدش به نوع جدید ویروس T یعنی T-Veronica دست پیدا كنه. بعد از فرار از جزیزه مجبور به ورود به پایگاه Umbrella تو قطب جنوب میشن، جایی كه نوه Edward Ashford یعنی Alexia Ashford با ویروس T-Veronica ده سال زیر آزمایش بود، در انتها Chris و Claire موفق به نابودی Alexia میشن و Wesker موفق میشه از طریق بدن Steve Burnside به ویروس T-Veronica دست پیدا كنه. در سال 2002 یكی از كاركنان كمپانی Umbrella یعنی Morpheus D. Duvall قصد شیوع این ویروس در اقیانوس اطلس رو داشت كه در انتها این پروژه هم توسط Bruce McGivern نابود شد.

پایان: End


در سال 2003 كمپانی Umbrella كه تو روسیه بنیان گذاری شده بود توسط Chris Redfield و Jill Valentine به نابودی كشیده میشه و Sergei Vladimir كه به موجود عظیم جثه ای تبدیل شده بود توسط Wesker كشته میشه. در سال 2006 Wesker موفق شد تا به نوع جدید ویروس یعنی Las Plagas توسط جاسوس همیشگی خودش Ada Wong دست پیدا كنه، سرانجام كار در سال 2009 زندگی Wesker به سر رسید و توسط Chris و Sheva كشته شد و درون مذاب سقوط كرد.

منبع: ResidentEvil.ir


:: مرتبط با: متفرقه , داستان/E-BOOK/رمان ,
:: برچسب‌ها: تاریخچه و معرفی شرکت آمبرلا , رزیدنت اویل , resident evil , آمبرلا , تاریخچه آمبرلا , داستان آمبرلا , معرفی آمبرلا ,
Sub Zero
11:58 ب.ظ
دوشنبه 30 آذر 1394
عدد ها به منظور G هست!

S is for S.T.A.R.S
Finish the game with rank S
g 25 

From Zero to Hero
Finish the game on Hard difficulty
g 25 
 
Who's Got the Herb
Finish the game without combining herbs
g 25 
 Save Your Prayers
Finish the game without saving
g 90 
 Allergic to First Aid Spray
Finish the game without using a First-Aid Spray
g 25 

This is Serious Business
Finish the game without using a recovery item
g 90 

Zero In
Defeat an enemy with a critical-hit headshot
g 15 
Burned Alive
Defeat an enemy by burning them
g 15 
Dead, Dead, Deadski
Defeat a zombie by stomping on them
g 15 
This is How You Recycle
Create a Molotov Cocktail
g 15 
Fashion Plate
Change into a costume
 g15
Here I Come to Save the Day
Attack an enemy to save your partner who is grappling with that enemy
g 15 

Guns are Too Quick
Defeat an enemy with a knife
g 15 
 

Misdirected Hostility
Destroy a zombie's legs
g 15 
 

Fileophile
Read all files
g 15 
 

Apprentice of Unlocking
Obtain all keys and use them all
g 15 
 

Find Time to Combine
Combine every type of herb with each other
g 15 
 

I Could Shoot, You Know
Obtain all weapons
 15 
I'm a Medic, Not a Bodlder
Try to push something heavy with Rebecca
 15 

 Secret Achievements
Train Complete
Complete the train
 15 
Training Facility Complete
Complete the training facility
 15 
Laboratory Complete
Complete the laboratory
 15 
Factory Complete
Complete the factory
 15 

Treatment Plant Complete
Complete the treatment plant
g 15 
 Taking the Sting Out
Defeat Stinger
g15 
 

Centurion Disciplinarian
Defeat Centurion
g15 
  
Die, Devil Bird
Defeat Infected Bat
g 15 
 

Proto Tyrant Down
Fight off the Proto Tyrant
g15 
 

Proto Tyrant Down Again
Defeat the Proto Tyrant
g 15 
 

Hey, Queenie! Feast on this
Defeat Queen Leech
g 15 
 

That's Officer Chambers to You
Defeat all bosses except Centurion using Rebecca
 30 
 

Alley-oop
Shoot down a Hunter or an Eliminator while they are jump attacking in the air
 15 
 

Sit, Boy, Sit! Good Dog
Break free of a Cerberus while they are biting you or trying to push you down
 15 
 

Custom to Bust 'Em
Create a Custom Handgun
 15 

Green is the Color
Use a Green Chemical
 15 
 

How 'Bout a Light, Bud
Defeat Mimicry Marcus with a Molotov Cocktail or a Napalm Grenade
 15 
 

I Have the Touch
Defeat Mimicry Marcus for the first time only using a knife
 25 
 

Winged Spawn of Satan
Defeat 16 bats in the church
 25 
 

Welcome to Team Wesker
Put on Team Wesker costume
 25 
 

Calm the Zombie Nerves
Play the piano using Rebecca
 15 
 

On Leather Wings
Get picked up by the Infected Bat
 15 
Trying Out New Things
Play Leech Hunter
 15 
A Weird Interest in Leeches
Finish Leech Hunter with rank A
 25 
Leech-Shaped Hole in my Heart
Finish Leech Hunter with rank E or above
 15
Who Needs Partners
Collect all of only one color of Leech Charms
 25 

Distracted from the Hunt
Defeat all enemies in Leech Hunter
20/20 Vision
Kill 50 enemies with the Death Stare at full charge


:: برچسب‌ها: لیست اچیومنت ها resident evil zero HD remaster , لیست اچیومنت ها resident evil 0 HD remaster , رزیدنت اویل 0 , بازی , اخرین اخبار resident evil , رزیدنت اویل , resident evil ,
Sub Zero
02:17 ب.ظ
دوشنبه 30 آذر 1394
شوا آلومار
Sheva Alomar.jpg
شوا آلومار در رزیدنت ایول ۵
زادروز۱۹۸۶
گروه خونAB
جنسیتزن
قد۱۶۵ سانتیمتر
وزن۵۲ کیلوگرم
نژادآفریقایی
وضعیتزنده
حضوررزیدنت ایول ۵
پست(ها)عضو گروه بی‌اس‌ای‌ای
صداپیشه(ها)کارن دایر (RE5)
موشن کپچرناجا هیل (RE5)
تصویرگر حقیقیناجا هیل (Viral Campaign)

شوا آلومارنام یکی از دو شخصیت اصلی بازی رزیدنت ایول ۵ و یک مأمور B.S.A.A در بخش غرب آفریقا می‌باشد. حضور او برای اولین بار در سری بازی در رزیدنت ایول ۵ رخ داد. شوا آلومار یک جنگجوی با استعداد و ورزیده‌است، توانایی‌های او در استفاده از سلاح گرم با کریس ردفیلد برابر است.[۱] بدن او دارای قدی کوتاه و شرایط قدرتمند و انعطاف پذیری است که می‌تواند کارهایی که برای کریس ناممکن است را انجام دهد.

شوا آلومار در سن ۸ سالگی، پدر و مادر خود را پس از حادثه در یک کارخانه از دست می‌دهد. پس از آن عموی شوا، او را به فرزندی پذیرفته و در کنار ۷ ککودک خود، سرپرستی او را نیز بر عهده می‌گیرد. یک روز او از خانهٔ عمویش خارج و به ساوانا رفت و به دست یک راننده کامیون پیدا شد. راننده کامیون او را به خانه برد و به او غذا داد، اما شوا با اینکه کوچک بود، فهمید که آن راننده کامیون یکی از اعضای گروهguerrilla است.[۲] او در آینده به گروهی ضد guerrilla پیوست و فهمید که چگونه پدر و مادرش در آن حادثه کشته شدند. آن کارخانه مکانی بود که شرکت آمبرلا آزمایش‌های B.O.W خود را در آن می‌آزمود. با کمک دولت آمبرلا دهکدهٔ شوا را نابود و از مردم آنجا به عنوان نمونه‌های آزمایشی خود استفاده کرد. شوا در آینده به B.S.A.A غرب آفریقا پیوست و به دست جاش استون آموزش‌های نظامی دید و زبان انگلیسی رانیز فرا گرفت. شوا پا رخ دادن رویدادهای شهر کیجوجو به کریس ردفیلد که خود را به آنجا رسانده بود پیوست تا در کنار او پرده از رازهای این ماجرا بردارند.[۳] شوا و کریس در جستجوی فردی به نام ریکاردو ایروینگ بودند. ایروینگ یک بازرگان اسلحه بود. آن دو سرانجام ایروینگ را در حالی که به دست یک زن ناشناس در حال نجات یافتن از سقوط بود یافتند. با پیشبرد بازی رازهای نهفتهٔ تازه‌ای از بازی برای بازیباز روشن می‌شود، شوا و کریس در ادامه موفق می‌شوند این رازها را آشکار کنند. آلبرت وسکر، که کریس او را مرده می‌پنداشت وارد داستان می‌شود، و یک بار دیگر نیز مشخص می‌شود که او در پس تمامی این رویدادهاست. شوا و کریس پس از چند نبرد سخت و دشوار با وسکر که تبدیل به فرا انسان شده بود، در پایان بر او پیروز می‌شوند. آن دو با شلیک راکت به سوی وسکر که در آتش آتشفشان می‌سوخت، او را نابود کردند.

روی هم رفته ۴ لباس به نام‌های B.S.A.A، Clubbin', Tribal, Business برای شوا در بازی قابل دسترسی است. با به پایان رساندن بازی اصلی لباس Clubbin آزاد شده و قابل استفاده‌است. پس از یافتن تمامی ۳۰ B.S.A.A emblemها لباس Tribal و با به پایان رساندن بازی در حالت بسیار سخت با یکی از لباس‌های آزاد شده لباس Business نیز آزاد می‌شود. نکتهٔ جالب در مورد لباس Business شباهت آن به لباس اینگرید هانیگان است.

  • شوا چپ دست است.
  • در Mercenaries بازی، شوا در لباس Tribal یک تیرو کمان قدیمی که دارای پیکان‌های نامحدود هستند دارد، اما این سلاح در بازی اصلی نیز قابل استفاده است؛ به این ترتیب که بازیباز باید تمامی سلاح‌های Rifle را تا آخرین درجه به روز رسانی کند، سپس سلاح تیرو کمان -فقط برای شوا- با پیکان‌های نامحدود آزاد می‌شود


:: مرتبط با: شخصیت و کرکتر ها ,
:: برچسب‌ها: بیوگرافی شوا آلومار , بیوگرافی شخصیت های رزیدنت اویل , بازی , بیوگرافی شوا , بیوگرافی resident evil , بیوگرافی شوا آلومار resident evil , بیوگرافی شوا resident evil ,
Sub Zero
05:05 ق.ظ
دوشنبه 30 آذر 1394

Resident Evil Revelations 2 | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی Resident Evil Revelations 2 برای XBOX360

قابل اجرا بر روی کنسول های JTAG |

| Episode 4 به پست اضافه شد |

تاریخ انتشار دیتا: 2015/02/25
بستر های نرم افزاری مورد نیاز: XBOX360
نوع بازی: اکشن
تصویر: XBLA
زبان:  ENG
حجم فایل: 2.48 GB

معرفی بازی :

بازی Resident Evil Revelations 2 جدیدترین نسخه از سری بازی های Resident Evil میباشد که توسط کپکام برای XBOX360 منتشر شده است، این عنوان به صورت سریالی بوده و از ۴ قسمت تشکیل شده است که به صورت هفتگی منتشر خواهد شد. در بخش داستانی بازی، شما شاهد بازگشت شخصیت Claire Redfield خواهید بود که از وقایع شوم Raccoon City جان سالم به در برده و هم اکنون برای یک سازمان مبارزه با بیوتروریسم، تحت عنوان Terra Save فعالیت می کند. Moira Burton به عنوان دختر Barry Burton نیز حضور دارد. این دو شخصیت طی حمله یک گروه ناشناس به Terra Save بی هوش شده و پس از بیداری خود را در یک جزیره می یابند.حال Moira و Claire با دشمنانی به نام Afflicted مواجه هستند و باید سعی کنند که از اینجا فرار کنند. Afflicted انسان هایی هستند که از آزمایشان مختلف ناقص بیرون آمده اند و هنوز بخشی از خوی انسانی خود دارند. با این حال بسیار تهاجمی می باشند و به هر کسی در اطراف خود حمله خواهند کرد. این افراد زامبی های کلاسیک نیستند و تنها نوع دشمن در Revelations 2 هم قلمداد نمی شوند.

جهت دانلود بازی و خواندن توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه فرمایید …ادامه مطلب

:: برچسب‌ها: دانلود بازی Resident Evil Revelations 2 برای X360 , دانلود بازی Resident Evil Revelations 2 , دانلود بازی Resident Evil Revelations 2 برای xbox , دانلود بازی برای xbox360 , دانلود بازی ترسناک , دانلود بازی اکشن , دانلود بازی Resident Evil Revelations 2 برای XBOX360 ,
Sub Zero
04:50 ق.ظ
دوشنبه 30 آذر 1394

Resident Evil CODE Veronica X HD | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی Resident Evil CODE Veronica X HD برای XBOX360

قابل اجرا بر روی کنسول های JTAG |

تاریخ انتشار: 2011/09/27
بستر های نرم افزاری مورد نیاز: XBOX360
نوع بازی: اکشن
تصویر: XBLA
زبان:  ENG 
حجم فایل: 3.36 GB

اطلاعات بازی :

بازی CODE Veronica X در سال 2001 برای كنسول های Dreamcast و Playstation 2 و در سال 2003 برای كنسول Nintendo Gamecube منتشر شد. که در سال 2011 نسخه HD شده ی این بازی توسط کمپانی Capcom برای کنسول XBOX360 منتشر شد. قطعآ در بین سری بازی های اویل Resident Evil Code Veronica بهترین و جذاب ترین داستان را به نمایش گذاشت . دلیل جذابیت این بازی هم درام و عاشقانه بودن آن است. تا جایی که هر کس با شروع بازی درگیر داستان زیبای آن شده و تا انتها بازی را دنبال خواهد کرد . داستان بازی ادامه رزیدنت اویل دو را روایت میکند. Claire پس از جدا شدن از Leon در جستجوی برادرش Chris راهی اروپا می شود. Claire موفق میشه كه به شعبه Umbrella در پاریس كه در Rockfort Island واقع شده بود نفوذ كنه اما توسط اعضای Umbrella شناسایی میشه و توسط Rodrigo Juan Raval دستگیر میشه و به زندان میوفته، Rodrigo Juan Raval بعد از زخمی شدن Claire رو از زندان آزاد میكنه و Claire هم به جستجوی خودش ادامه میده كه در همین حین با Steve Burnside پسر یكی از كارمندان Umbrella كه به دلیل فروختن تحقیقات Umbrella دستگیر شده بود آشنا میشه.

جهت دانلود بازی به ادامه مطلب برید....


ادامه مطلب

:: مرتبط با: دانلود بازی ,
:: برچسب‌ها: دانلود بازی Resident Evil code veronica X HD برای XBOX360 , دانلود بازی RESIDENT EVIL , دانلود بازی resident evil code veronica X , دانلود بازی resident evil code veronica X برای xbox360 , دانلود بازی برای xbox360 , دانلود بازی resident evil x ,
Sub Zero
02:00 ق.ظ
یکشنبه 29 آذر 1394
قبلا این پست رو گذاشته بودیم اما الان کامل تر و 6 دقیقه گیم پلی در حالت وسکر مودی و با کیفیت بالاتر 720p خب بخش وسکر مودی بخش جدید افزوده شده به نسخه در حال ساخت Resident Evil Zero HD remaster می باشد.وسکر قدرت های زیادی دارد برای مثال تو بازی می توانید از قدرت لیزر چشم استفاده کنید همونطور که اسمش معلومه بخشی هست که شما میتوانید با کرکتر محبوب و منفی سری Resident Evil آلبرت وسکر بازی کنید..شما در زیر میتوانید تریلر حالت وسکر مودی رو با کیفیت 720p دانلود کنید
:: برچسب‌ها: دانلود تریلر بخش وسکر مودی , دانلود گیم پلی بخش وسکر مودی , بازی , رزیدنت اویل , resident evil , دانلود تریلر resident evil zero hd remaster ,
Sub Zero
02:59 ب.ظ
شنبه 28 آذر 1394
تی اخرین اخبار یکی از کاربران یوتیوب میخواهد ویدیو های قسمت قسمتی(هر قسمت فقط 5 مین) تو یوتیوب قرار بدهد خب ما هم این ویدیو ها رو برای شما می زاریم تا لذت ببرید


 part 1


part 2:: مرتبط با: متفرقه , کلیپ و فیلم و ویدیو ,
:: برچسب‌ها: تاریخچه resident evil قسمت 1 , تاریخچه ویدیویی resident evil , تاریخچه resident evil , resident evil , رزیدنت اویل , بازی , تاریخچه بازی resident evil ,
leon sk
06:05 ب.ظ
پنجشنبه 26 آذر 1394

سال ها قبل از فاجعه ی راکون رابطه نزدیکی بین یکی از کارکنان امبرلا صورت گرفت این رابطه پنهان ماند تا زمانی که صاحب بچه ای شدند وسکر بسیار به این کودک علاقه داشت و حس نزدیکی نسبت به او داشت او سعی داشت از ان پسر خردسال مردی بزرگ مانند خود سازد به این ترتیب جیک وارد کار های پدرش شد جیک از همان کودکی دارای درت فراوانی بود به این صورت جیک از کودکی با انکه در نوزادی میگزراند توسط پدرش وارد حملات بیولوژیکی شد وسکر روز ها و شب ها برای ویروسی جدید تلاش میکرد وسکر بعد از فهمیدن اینکه خون جیک دارای مولکول های ویروسیست به سرعت به دنبال پادزهر گشت جیک روز به روز بزرگتر میشد تا اینکه پادزهر یافت شد وسکر جیک را الوده به پادزهر کرد اما نمیدانست که پادزهر باعث جهش ویروس میشود.........

برای ادامه زندگی نامه کامل شخصیت جیک مولر به ادامه مطلب برید.....
ادامه مطلب

:: برچسب‌ها: زندگی نامه جیک مولر ,
Sub Zero
09:52 ب.ظ
دوشنبه 23 آذر 1394
در خواست هایی دارم خواهشا انجام بدید


1.لطفا خواهشا هر مطلبی رو که خوندید بعدش نظر بزارید یا دانلود کردید 
---------------------------------------------------------------------------------
تبادل لینک فقط کافیه آدرس وبتو بدین(بهتره رزیدنت اویلی باشه) بعد بگید لینکتون کردم دیدم لینکم کردید منم شما رو لینک میکنم!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
کمتر نظرات تبلیغاتی بدید
-----------------------------
اگه در خواستی یا سوالی یا.....داشتید بهم بگید تو قسمت تماس باما
-------------------------------------------------------------
ما به نویسنده نیاز داریم کسانی که میتونن نویسنده خوبی باشند به ما یک رمز عبور و نام کاربری تو قسمت تماس با ما بگن 

امیدوارم بتونین اینکارارو بکنید


Sub Zero
06:53 ب.ظ
دوشنبه 23 آذر 1394

حل مشکلات بازی رزیدنت اویل رولیشنز2

آموزش نصب بازی
برای نصب بازی رزیدنت اویل رولیشنز 2 باید اتصال خورا به اینترنت به طور کامل قطع کنید و همچنین آنتی ویروس  و فایروال ویا ویندوز دیفندر خود را غیر فعال کنید(مخصوصا برای نسخه ی بلک باکس).بعد از نصب بازی هم باید در صورت وجود کرک آن را در پوشه ایی که بازی در آن نصب شده کپی کنید.همچنین باید تمامی نرم افزار های کمکی و درایورها را هم که مورد نیاز هستند نصب کنید(DirectX و تمام Visual C++ 20xx).
سیستم مورد نیاز رزیدنت اویل رولیشنز2

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows® 7
Processor: Intel® Core™ 2 Duo E6700, AMD Athlon X2 2.8 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: NVIDIA® GeForce® 8800 GTS, AMD Radeon HD 3850
DirectX: Version 9.0c
Network: Broadband Internet connection
Hard Drive: 23 GB available space
Sound Card: DirectSound Support (DirectX® 9.0c)
Additional Notes: Input: Mouse / Keyboard (Recommended: Xbox 360® Controller for Windows®)

 

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows® 7 / Windows® 8
Processor: Intel® Core™ 2 Quad 2.7 GHz, AMD Phenom™ II X4 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 560, AMD Radeon HD 6950
DirectX: Version 9.0c
Network: Broadband Internet connection
Hard Drive: 23 GB available space
Sound Card: DirectSound Support (DirectX® 9.0c)
Additional Notes: Input: Mouse / Keyboard (Recommended: Xbox 360® Controller for Windows


حل مشکل افت فریم در رزیدنت اویل رولیشنز 2
بسیاری از کسانی که رزیدنت اویل رولیشنز 2 را بازی کرده اند به مشکل افت فریم در هنگام اجرای بازی اشاره کرده اند.مشکل این است که بازی روی سیستم هایی که با آن مطابقت دارند با افت فریم رو برو می شود.ظاهرا این مشکل از خود بازی است و شرکت ارائه دهنده آن هم برای حل این مشکلات آپدیت ها و هایی را ارائه داده که مشکل افت فریم و مشکل مولتی پلیر واجرا نشدن بازی را حل میکند.

این هم ویدیو آموزش آپدیت و کرک رزیدنت اویل رولیشنز 2:

 


برای استفاده از آپدیت و codex بازی مراحل زیر را انجام دهید:
_فایل آپدیت را دانلود کنید
_از پوشه ی آپدیت ستاپ را در محل نصب بازی نصب کنید
_محتویات کرک را نیز در پوشه ایی که بازی در آن نصب شده کوپی کنید
_بازی را از محل نصب اجرا کنید

آپدیت رزیدنت اویل رولیشنز 2 را میتوانید از لینک های زیر دانلود کنید:

دانلود از لینک مستقیم 1

دانلود از لینک مستقیم 2

دانلود از لینک مستقیم 3

اگر هر گونه مشکلی در اجرای آپدیت ها وجود داشت و یا هر نظری در باره ی این مطلب داشتید در بخش نظرها با ما در میان بگذارید.
:: مرتبط با: رفع مشکلات بازی ,
:: برچسب‌ها: حل مشکلات بازی resident evil revelations 2 , حل مشکلات بازی resident evil revelations 2 , حل مشکلات بازی resident evil revelations , resident evil , رزیدنت اویل , بازی , حل مشکلات رزیدنت اویل رویلیشن 2 ,